GPS lokátor LB Car Battery AKCE za 1 korunu

Kód: 313
Neohodnoceno
Značka: LB
606,21 Kč 501 Kč bez DPH
Na poptávku

Zařízení LB Car Battery je jednoduchá jednotka pro automatickou knihu jízd a sledování polohy s možností vlastní montáže a napojením na konektory autobaterie. Vysoká odolnost proti vodě a prachu IP65.

Jednotku lze provozovat pouze v systému Logbookie. Cena provozu je 199 Kč bez DPH měsíčně na 1 vozidlo se závazkem na 2 roky. Platba provozu minimálně 12 měsíců dopředu.

V ceně 501 Kč je zahrnuta jak jednotka, tak její nastavení.
Samotná jednotka stojí 1 Kč. Za nastavení jednotky na míru zákazníkovi je účtován jednorázový poplatek 500 Kč bez DPH.

Jednotka je na poptávku. Poptávku nám můžete zaslat přes formulář "Zeptat se" uvedený níže, nebo na e-mail info@logbookie.eu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Jednoduchá vodě-odolná jednotka určená pro vlastní montáž na baterii vozidla či stroje připojením ke kontaktům baterie (provozní napětí 10V - 30V DC). GPS jednotka je plochá (velikost 93x58x14mm) a umístíte ji prostřednictvím samolepicího proužku přímo na baterii. Díky vodotěsnosti je vhodná i pro jiná zařízení či stroje (kompresory, zahradní stroje, čluny), než jen automobily. Má vestavěný akcelerometr a gyroskop pro přesné trasování u zaznamenání nečekaných událostí. Je schopná pracovat při teplotách -40 /+85°C, interní vlastní baterii o kapacitě 170 mAh. V případě potřeby je možné GPS zařízení jednoduše přemístit do jiného auta či stroje.

Jednotku lze provozovat pouze v systému Logbookie. Cena provozu je 199 Kč bez DPH měsíčně na 1 vozidlo se závazkem na 2 roky. Platba provozu minimálně 12 měsíců dopředu. V ceně 501 Kč je zahrnuta jak jednotka, tak její nastavení. Samotná jednotka stojí 1 Kč. Za nastavení jednotky na míru zákazníkovi je účtován jednorázový poplatek 500 Kč bez DPH.

 
Vlastnosti

  • Napětí 10-30V
  • Rozměry 92,5x57,6x14 mm
  • Paměť 128 MB
  • Chytrý algoritmus zpracování dat
  • Pracovní teplota -40°C až +85°C
  • Třída krytí IP 65
  • Operační vlhkost 5% až 95% nekondenzující
  • Interní záložní baterie 170 mAh

Rozhraní

GSM anténa:

Interní

GPS anténa:

Interní

Paměť:

128MB interní flash paměť pro uložení záznamu o jízdách

 

Sítě:

Podporované sítě:

GPS, GLONASS, GALILEO, BEIDOU, SBAS, QZSS, DGPS, AGPS

Doplňkové parametry

Kategorie: GPS lokátory
Záruka: 1 rok
Hmotnost: 0.104 kg